Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Członkowie koła historycznego po raz kolejny włączyli się w ogólnopolską akcję BohaterOn–wyślij kartkę dla Powstańca. W redagowanych życzeniach dziękowali Powstańcom Warszawskim za bohaterską postawę, walkę o godność i wolną Polskę. Karty z życzeniami trafią na ręce Powstańców za pośrednictwem Muzeum Powstania Warszawskiego.

 Chwała Bohaterom!   

Zapraszamy do galerii 

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej