Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Karnawał to czas zabaw, masek i fajerwerków

Początkiem lutego każde dziecko na zajęciach w świetlicy IGiCHP przy pomocy nożyczek, pisaków, ozdobnego papieru wykonało ciekawe i śmieszne maski karnawałowe. Ozdobione były brokatem, cekinami i piórkami. BŁYSZCZĄ!!!

Jest kolorowo czyli tak jak powinno być w karnawale.

Radą służyła nam p. Agata.

Zapraszamy do galerii

 

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej