Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Uczniowie klasy II i III uczestniczyli w niezwykłych bibliotecznych zajęciach – poznali technologię produkcji papieru czerpanego. Pod opieką nauczyciela bibliotekarza samodzielnie wykonali papier, który później ozdabiali suszonymi ziołami, kwiatami i kawą. Taki samodzielnie wykonany  papier nie tylko pięknie wygląda, ale jeszcze cudownie pachnie. Następnego dnia z dumą prezentowali swoją pracę, nieobecnym na zajęciach, kolegom.

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej