Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Dział Promocji i Współpracy PPWSZ w Nowym Targu pod Patronatem Honorowym Małopolskiego Kuratorium Oświaty, zorganizował Dzień Otwarty w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu.

Młodzież licealna uczestniczyła w ciekawych zajęciach warsztatowych z języka angielskiego oraz wykładach tematycznych. W czasie wolnym uczniowie odwiedzali stoiska tematyczne uczelni, brali udział w warsztatach wiedzy praktycznej (pierwsza pomoc, zakładanie sondy żołądkowej) oraz pokazach jujitsu w wykonaniu wicemistrzów świata.

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej