Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Dnia 3 kwietnia 2019r. odbył się Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów klas I-III.  Dzieci czytały  żartobliwe rymowanki o zwierzętach, kończące się morałem na temat poprawnego zachowania. Celem konkursu było doskonalenie techniki czytania, rozbudzenie wrażliwości na piękno słowa i popularyzacja literatury wśród najmłodszych czytelników.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie spisali się znakomicie i przepięknie przeczytali przygotowane teksty. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom.

 

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej