Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

W dniu 2 kwietnia wkroczyła w mury naszej szkoły urokliwa wiosna. Uczniowie wzięli udział w Konkursie Recytatorskim, podczas którego zaprezentowali wiosenną poezją. Było romantycznie, barwnie, pachnąco i żartobliwie. Publiczność zachwyciła wyszukana interpretacja tekstów i oryginalne rekwizyty. Konkurs zakończyły łamańce językowe zaprezentowane przez uczniów i nauczycieli.

Wyniki Konkursu:

I miejsce   ex aequo: Emilia Komendarczyk, Jan Guryl

II miejsce: Michał Hajduk

III miejsce: Alicja Szczypiór

Wyróżnienie: Łukasz Dolata

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wrażliwości na piękno języka polskiego!

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej