Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Dnia 08.04.2019r. o godz. 14.00 w ZSU w Rabce, odbyło się wręczenie nagród laureatom II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „W trosce o czyste powietrze" pod patronatem Burmistrza Miasta Rabki-Zdrój.

Swoją obecnością zaszczycili nas: zastępca Burmistrza Rabki-Zdrój – mgr Małgorzata Gromala, Pielęgniarka Naczelna IGiChP – dr n. med. Lucyna Tomaszek, Dyrektor ZSU  w Rabce – mgr Krystian Mordarski, wicedyrektor ZSU w Rabce – mgr Marta Woźniak, kierownicy Zespołu Pozalekcyjnego Zajęć Wychowawczych – mgr Elżbieta Gryz (Zespół Szkół przy ŚCRU w Rabce), mgr Katarzyna Kosek-Kapłon, mgr Halina Skawska oraz nauczyciele ZSU, rodzice i uczniowie.

Podczas wręczania nagród i pamiątkowych dyplomów zgromadzona publiczność nagradzała brawami laureatów konkursu. Do laureatów, którzy nie mogli przybyć osobiście nagrody zostaną wysłane pocztą.

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej