Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

30.05.2019r. odbyła się w naszej szkole akademia dla naszych Pań Pielęgniarek pod tytułem „Za ich serce i trud.”  Było to piękne podziękowanie za opiekę podczas pobytu dzieci w naszym sanatorium. Wśród zaproszonych gości były panie pielęgniarki, panie oddziałowe oraz nauczyciele i młodzież z naszej szkoły. Wszyscy wysłuchali wzruszających wierszy i wesołych piosenek dla pań oraz wsłuchali się w zabawną inscenizacji pt. :” W poczekalni do lekarza”. W tanecznym rytmie dziewczynki zatańczyły  do utworu „Chocolade”. Wszyscy uczestnicy przedstawienia mocno zaangażowali się w występ, przełamując onieśmielenie i tremę. Na zakończenie były życzenia dla pań pielęgniarek od dzieci oraz symboliczne kwiaty.

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej