Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

"Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek, wreszcie wakacje lekcje skończone…" Tymi oto słowami w dniu 19.06.2019r. w Zespole Szkół Uzdrowiskowych w Rabce rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dyrektor szkoły Krystian Mordarski wręczył wyróżniającym się uczniom dyplomy i nagrody, gratulując wszystkim osiągniętych sukcesów. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali program artystyczny zachęcający do bezpiecznego letniego wypoczynku.

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej