Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

„Wędrownicy” z LO w ZSU w Rabce rozpoczęli rok harcerski 21 września, w Bazie Szkoleniowo-Wypoczynkowej „Lubogoszcz”.  Ofiarowali swą pomoc w organizacji finału 66 Młodzieżowego Zlotu im. Elfrydy i Czesława Trybowskich, przeprowadzając różnorodne zadania intelektualno-sprawnościowe. Obszerna relacja z rajdu znajduje się na stronie PTTK Rabka, gdzie zamieszczono również podziękowania dla naszych wolontariuszy.

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej