Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

21 września 2016 roku w Zespole Szkół Uzdrowiskowych w Rabce-Zdrój  odbyło się ślubowanie 14 uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Po wprowadzeniu Pocztu Sztandarowego i odśpiewaniu hymnu państwowego przystąpiono do aktu ślubowania.Tekst ślubowania odczytał Dyrektor Szkoły mgr Krystian Mordarski.  Następnie każdy z pierwszaków został pasowany przez Dyrektora specjalnym ołówkiem.

 

Po zakończeniu części oficjalnej pierwszoklasiści zaprezentowali ciekawy i bogaty program artystyczny, który został nagrodzony gromkimi brawami.

Na pożegnanie pan Dyrektor życzył uczniom pomyślności w nauce oraz wręczył dyplomy i słodkie upominki.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, a naszym pierwszakom życzymy wszystkiego najlepszego!!!

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej