Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

W związku z X edycją ogólnopolskiej akcji "Odblaskowa szkoła" nasi wychowankowie przygotowali gazetkę promującą noszenie odblasków oraz przestrzegania zasad bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Uczniowie klas IV- VIII wymyślili hasła promujące te zasady, wykonali elementy ozdobne i odblaskowe gazetki. Gazetka została wyeksponowana na oddziale I, aby przypominała i uczyła wszystkich, że warto nosić odblaski. 

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej