Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce
Jak co roku z niecierpliwością i utęsknieniem wszyscy uczniowie naszej szkoły czekali na pojawienie się niezwykłego gościa. I w końcu rozległy się słowa "co się dzieje co za dziwy? To nie sen, to MIKOŁAJ PRAWDZIWY!!!''. Mikołaj przybył z całą rzeszą pomocników- z pawilonu A,dzięki którym upominki dla dzieci były w tym roku o wiele bogatsze-za co bardzo im DZIĘKUJEMY!!!!!!!!! Program artystyczny na spotkanie z Mikołajem przygotowały dzieci-pacjenci I oddziału pod opieką p.Lucyny, p. Beaty i p.Maćka. Był pełen humoru i radosnej piosenki. Dzieci obiecały Mikołajowi, że będą grzeczne i postarają się nie sprawiać kłopotu swoim rodzicom i nauczycielom. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła nam wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w naszej pamięci.

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej