Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

17.01.2020 roku uczniowie klasy III i IV szkoły podstawowej wzięli udział w szkolnym konkursie matematycznym "Zostań Mistrzem tabliczki mnożenia". W celu przygotowania do konkursu rozwiązywali zadania w programie komputerowym Matzoo i Matlandia. Nauczyciele przypomnieli jak można wykonywać obliczenia metodą palcową. W klasie III zwyciężył Wiktor Figiel, a w IV Natalia Szczepanik. Szkolnym Mistrzom tabliczki mnożenia serdecznie gratulujemy. 

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej