Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Dnia 21.01. 2020r. w Kaplicy św. Barbary przy Śląskim Centrum Rehabilitacyjno Uzdrowiskowym odbył się XXIV  Konkurs Kolęd i Pastorałek. Dominika K., Kamila P., Julia D., Olivia K., Dominika L.,Nicola P.,zaśpiewały piękne kolędy Lulajże Jezuniu i Gdy Śliczna Panna. Dzieci przybliżyły jeszcze raz historię narodzenia Jezusa w Betlejem oraz tradycje związane z obchodami Świąt Bożego Narodzenia. Zgromadzona publiczność mogła wspólnie z dziećmi zaśpiewać znane kolędy i pastorałki.

Dziewczynka w czarnej sukience trzyma mikrofon. Za śpiewającą pod ścianą stoją uczniowie, dwie dziewczynki trzymają instrumenty muzyczne - trójkąty.

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej