Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Dyrektor Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce serdecznie zaprasza dzieci i młodzież szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych w podmiotach leczniczych do udziału w konkursie plastycznym "Ozdoba choinkowa mojej babci" pod honorowym patronatem Muzeum im. Władysława Orkana w Rabce Zdrój.

ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

PLAKAT

 

 

 

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej