Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą z upoważnienia MEN ogłasza rekrutację nauczycieli nauczania początkowego, języka polskiego, historii, fizyki i chemii do pracy dydaktycznej za granicą. Szczegółowe informacje na stronie www.orpeg.pl

PISMO

 

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej