Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

W czwartek 23.05.2019r. o godzinie 16.00 odbędzie się wywiadówka dla rodziców klas I i II LO (informacja o przewidywanych ocenach niedostatecznych na koniec roku szkolnego, przedstawienie procedur bezpieczeństwa obowiązujących na terenie ZSU w Rabce oraz osoby i instytucje, do których można zgłosić się o wsparcie w sytuacjach wymagających pomocy psychologiczno-pedagogicznej i wychowawczej).

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej