Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

AKCJA-POMÓŻ I TY

 

W ramach akcji charytatywnej Pomóż i TY uczniowie naszego liceum rozprowadzali kalendarzyki. Zebrane fundusze zostały przekazane na pomoc finansową Podopiecznemu Fundacji 19-letniemu Danielowi Czerniakowi
Za zebrane pieniądze został  zakupiony specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny-rowerowózek.

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej