Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

W grudniu 2016r. pomagaliśmy Polskiemu Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Rabce-Zdroju i Wolontariatowi Codziennego Miłosierdzia działającemu przy parafii św. Teresy w Rabce, w przygotowaniu kartek z życzeniami bożonarodzeniowymi na kiermasz organizowany przed kościołem św. Teresy i św. Marii Magdaleny w Rabce  oraz św. Sebastiana w Skomielnej Białej. Zbiórka funduszy przeznaczona była na dalsze prace remontowe budynku dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. 

 

  

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej