Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Uczniowie i nauczyciele ZSU w Rabce w ramach akcji Świąteczna Paczka wsparli finansowo oraz darami potrzebującą, starszą osobę - mieszkankę Rabki - Zdrój. W paczce znalazły się m.in.: artykuły chemiczne, żywność, koce, ściereczki, środki czystości oraz słodkie "co nie co". Mamy nadzieję, że ten gest dobrej woli umili Starszej Pani Święta Wielkanocne.

 

 

         

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej