Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych oraz danych osobowych Dziecka jest Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce z siedzibą przy ul. Słowackiego 10.
  • Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych można uzyskać pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   lub pod nr telefonu: 18 2676444.
  • Pani/Pana dane osobowe oraz dane osobowe Dziecka przetwarzane będą w celu związanym z organizowaniem kształcenia i specjalnych działań opiekuńczo – wychowawczych dla ucznia przyjętego do podmiotu leczniczego na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r., Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000) oraz ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo Oświatowe (t.j. z dnia 10 maja 2018 r. Dz.U.z 2018 r. poz.996).
  • Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych oraz danych osobowych Dziecka będzie personel pedagogiczny Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce.
  • Pani/Pana dane osobowe oraz dane osobowe dziecka będą przechowywane przez okres zgodny z jednolitym rzeczowym wykazem akt.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, danych osobowych Dziecka oraz
  • prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana bądź Dziecka dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem uczestnictwa w kształceniu w naszej placówce. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania.

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej