Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

10.11.2016r. gościliśmy w naszej szkole zastępcę komendanta Straży Miejskiej pana Pawła Biesia. Celem spotkania było przypomnienie i utrwalenie zasad bezpiecznego zachowania się w różnych miejscach i sytuacjach tj. w drodze do szkoły, na spacerze w parku, w lesie, w domu. Za kilka dni będziemy obchodzić Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka i do tego wydarzenia nawiązał pan komendant w swoim wystąpieniu. Mówił o prawie dzieci do wypoczynku, zabawy, nauki ale też przypomniał o tym, że z prawami ściśle związane są obowiązki. Miłym akcentem kończącym spotkanie było wręczenie wszystkim uczniom drobnych upominków

Zapraszamy do galerii zdjęć

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej