Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Zakończyliśmy akcję charytatywną z bardzo dobrym wynikiem. Udało się sprzedać cegiełki za 250 złotych. Na terenie szkoły organizatorem akcji był Samorząd Uczniowski, a włączyli się w jej przebieg wszyscy - nauczyciele, uczniowie i rodzice. W tym roku zebrana przez nas kwota pomoże Danielowi w jego rehabilitacji. Danielowi życzymy wytrwałości w realizacji marzeń.

 

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej