Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

12.12.2016r. w naszej szkole gościł p. Marek Więzik z Komisariatu Policji w Rabce Zdroju. Celem spotkania było wyposażenie uczniów w  wiedzę nt. odpowiedzialności karnej osób nieletnich. Spotkanie było też okazją do omówienia zasad bezpieczeństwa w różnych sytuacjach i miejscach.

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej