Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Nawiązaliśmy współpracę z Bankiem Spółdzielczym w Rabie Wyżnej-Filia Rabka-Zdrój, w ramach projektu "Kevin sam w Banku". 13 kwietnia 2017r. uczniowie klas I-III gimnazjum oraz kl. VI uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem banku panią Agatą Lohn, która omówiła zagrożenia związane z bankowością internetową. Młodzież dowiedziała się czym jest bankowość internetowa, jakie są zasady bezpiecznego korzystania z bankowości internetowej, co to jest bezpieczna strona, jakie są zasady dotyczące haseł, jak korzystać z sieci publicznych, po co nam ochrona antywirusowa oraz jakie są zagrożenia związane z bankowością internetową i jak postępować w przypadku zaistnienia zagrożenia. 

    

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej