Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Uczniowie naszej szkoły cyklicznie odwiedzają Centralę Grupy Podhalańskiej GOPR w Rabce-Zdroju. 9 grudnia 2016r. młodzież miała niepowtarzalną okazję zapoznania się z działalnością  Grupy, m.in. podstawami udzielania pierwszej pomocy, zasadami bezpiecznego wędrowania po górach a niektórzy mogli z dumą zaprezentować się w profesjonalnym sprzęcie ratowniczym!!!

      

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej