Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

W konkursie wzięli udział uczniowie klasy IV-VI szkoły podstawowej. Najwięcej haseł zgłosiła klasa VI. Jury miało problem z wyborem oryginalnego i najciekawszego hasła, które w pełni oddaje ideę noszenia odblasków, dlatego też przyznało 6 pierwszych miejsc dla: Hanny Jaworskiej, Kingi Szczurek, Aleksandry Nowakowicz, Magdaleny Winkowskiej, Adrianny Wójcik i Jagody Rycerz. 

Uczennice zostały nagrodzone dyplomami i oczywiście odblaskami. Hasła, których celem jest zachęcenie wszystkich uczniów do noszenia odblasków, umieściliśmy na gazetce szkolnej. Organizatorem konkursu był Samorząd Szkolny. 

 

 

 

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej