Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

W ramach projektu „ Odblaskowa szkoła” w Zespole Szkół Uzdrowiskowych w Rabce Zdroju został ogłoszony konkurs plastyczny pt.

„Nosimy odblaski – jesteśmy widoczni – jesteśmy bezpieczni na drodze”. Głównym celem konkursu było propagowanie bezpiecznych  zachowań na drodze, a przede wszystkim uświadomienie wychowankom, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych, ze szczególnym zwróceniem uwagi na zasadę: „Jestem widoczny to jestem bezpieczny na drodze”.

Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi.

24 października 2017r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu podczas, którego zaproszona pani policjant z rabczańskiego Komisariatu Policji- Anna Martuszewska wyłoniła laureatów w dwóch kategoriach wiekowych: I-III, IV-VII

I miejsce – Zuzanna C / ZSU „ Olszówka”
II miejsce – Maciej R / ZSU przy IGiCHP
III miejsce Franciszek P / ZSU „ Olszówka”
 
I miejsce – Zuzanna K / ZSU „ Olszówka”
II miejsce -  Gabriela S / ZSU „ Olszówka”
III miejsce – Zofia S / ZSU „ Olszówka”

 

Zapraszamy do galerii 

 

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej