Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Stowarzyszenie „Olimpic” zaprosiło nasze dzieci do udziału w zajęciach sportowych. Uczniowie pod kierunkiem pani Michaliny Maciuszek uczyły się  jazdy na nartach biegowych na rabczańskim stadionie „Wierchy”. Była to ostatnia szansa jazdy po zanikającym śniegu. Nauce jazdy na nartach towarzyszyło wiele śmiesznych sytuacji, gdyż niektórzy mieli problem z utrzymaniem równowagi… Jednak nic nie przeszkodziło wszystkim w dobrej zabawie i sportowych zmaganiach.

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej