Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

STANDARD TRZECI

Szkoła promująca zdrowie prowadzi edukację zdrowotną uczniów i pracowników oraz dąży do zwiększenia jej jakości i skuteczności

  1. Uczniowie mają wpływ na treści realizowane w ramach edukacji zdrowotnej
  2. Nauczyciele stwarzają uczniom okazję do wymiany doświadczeń, wiedzy i poglądów dotyczących zagadnień uwzględnianych w edukacji zdrowotnej
  3. Uczniowie mogą wybierać zadania do wykonania w czasie zajęć edukacji zdrowotnej

 

 

"LEŚNE INSPIRACJE"

20 marca 2015 roku, w siedzibie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej, przy ul. Rajskiej 1 w Krakowie odbył się Finał VI Małopolskiego Konkursu Fotograficznego „Leśne Inspiracje" 2014 oraz wręczenie nagród laureatom i otwarcie wystawy fotografii leśnej. W tym roku nie zdobyliśmy nagrody, ale w uznaniu za długoletnią współpracę i dotychczasowe osiągnięcia, zastaliśmy zaproszeni na finał, który uświetniliśmy krótkim montażem słowno-muzycznym a tematem przewodnim był las i natura. Mieliśmy nie lada tremę, tym bardziej, ze czasu na przygotowanie mieliśmy aż 5 dni!!!!   Udało się!!!! Wszyscy nam gratulowali a w nagrodę otrzymaliśmy drobne upominki i mogliśmy podziwiać uroki Rynku Krakowskiego.

 

foto>>>

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej