Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Dziękuję harcerzom z naszej drużyny, którzy nieśli pomoc organizatorom i uczestnikom XV Spartakiady Integracyjnej Dzieci i Młodzieży w Rabce. Sami również uczestniczyli w zmaganiach sportowych zdobywając medale.

 

                                                                 Czuwaj!   phm. Ewa Kotarba

 

Zapraszamy do galerii

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej