Witamy na stronie
Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Harcerze Nieprzetartego Szlaku meldują, że w Zespole Szkół Uzdrowiskowych w Rabce działa I Drużyna Harcerska im. Tytusa Chałubińskiego - przynależąca do Gorczańskiego Hufca ZHP im. Władysława Orkana w Mszanie Dolnej.

Wierni harcerskim ideałom, pod opieką druhny drużynowej podejmujemy rozmaite działania, aby zmieniać świat na lepszy.

Naszą pracę i zabawę prowadzimy we współpracy z rodzicami, wychowawcami i nauczycielami, dlatego też zapraszamy wszystkich przyjaciół harcerstwa na nasze zbiórki, które odbywają się w czwartki o godz. 15.30.

Z harcerskim pozdrowieniem phm. Ewa Kotarba

ZUCHY CZUWAJ!

Gromada zuchowa Nieprzetartego Szlaku "Leśne Zuchy” działająca w ZSU w Rabce Zdrój pod opieką dh Teresy Tabu i przybocznej Beaty Ryt zapraszają chętnych uczniów na zbiórki w każdy wtorek o godz. 14.45

Uczniowie na zbiórkach będą uczestniczyli w zabawach zuchowych, obrzędach, tajemnicach oraz zdobywali sprawności.

 

http://www.zhp.pl/

http://www.gorczanski.zhp.pl/

http://ns.zhp.pl/

 

Misja szkoły

Bezpieczna szkoła wspomaga proces leczenia, zapewnia opiekę, rozwija zainteresowania i samorządność uczniów, umożliwia kontynuowanie nauki w trakcie leczenia i po powrocie do szkoły macierzystej.

Przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w różnych formach życia społecznego oraz dba o dobrą organizację pracy uczniów i nauczycieli poprzez nowoczesne wyposażenie w środki dydaktyczne na miarę trzeciego tysiąclecia.

Szkoła jest miejscem sukcesu i integracji wszystkich podmiotów.

czytaj więcej